2017 survivor etiketi ile ilgili yazılar

Survivor 2017 Tuğçe Melis Demir Kimdir?

Survivor 2017 Tuğçe Melis Demir Kimdir?

Tuğçe Melis Demir, 11 Şubat 1994 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimine de Ankara’da devam eden Tuğçe, çocukluk yıllarından itibaren spora büyük bir ilgi duydu. Buna rağmen üniversite dönemi geldiğinde spor ile ilgili bir bölüm tercihi yapmadı.
Survivor 2017 Gökhan Gözükan Kimdir?

Survivor 2017 Gökhan Gözükan Kimdir?

Gökhan Gözükan 1983 yılında Ordu’da dünyaya geldi ve çocukluk dönemini de Ordu’da geçirdi. Daha sonrasında spora ilgi duymaya başlayan Gökhan, uzun bir boya sahip olması nedeniyle çevresi tarafından ajanslara başvurması yönünde öneriler aldı.
Survivor 2017 Ogeday Girişken Kimdir?

Survivor 2017 Ogeday Girişken Kimdir?

Ogeday Girişken, 27 Nisan 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi, çocukluk yılları ve eğitim hayatı da İstanbul’da devam etti. Liseyi Özel Dragos Otelcilik Lisesi’nde okuyan Girişken’in Üniversite yılları, yine İstanbul’da devam etti.
Survivor 2017 Elif Şadoğlu Kimdir?

Survivor 2017 Elif Şadoğlu Kimdir?

Elif Şadoğlu 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenim hayatını da İstanbul’da tamamlayan Şadoğlu, küçük yaşlardan itibaren spora ilgi duymaya başladı. Henüz 6 yaşındayken jimnastik sporuyla tanıştı ve ilerleyen dönemlerde jimnastik üzerine eğitimlerini devam ettirdi.
Survivor 2017 Denisa Kimdir?

Survivor 2017 Denisa Kimdir?

Denisa ‘Deniz’ Gültekin, 1992 yılında Antalya’da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini de bu şehirde tamamlayan Denisa, lise çağına geldiğinde sporla tanıştı. Fitness sporuna ilgi duymaya başlaması, Denisa’yı bu spor dalıyla alakalı araştırmalar yapmaya yönlendirdi.
Survivor 2017 Volkan Çetinkaya Kimdir?

Survivor 2017 Volkan Çetinkaya Kimdir?

olkan Çetinkaya 1983 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini de Ankara’da tamamladıktan sonra TSK bünyesine katılmaya karar verdi. Fiziksel açıdan kendisini günden güne geliştirdi ve Türk Silahlı Kuvvetleri Ordu Milli Takımı’na katıldı. Ordu Milli Takımı’nın başarılarında büyük pay sahibi olan Çetinkaya, TSK’dan ayrıldıktan sonra da spordan uzaklaşmadı.
Survivor 2017 Fulya Şahin Kimdir?

Survivor 2017 Fulya Şahin Kimdir?

Fulya Şahin, Tekirdağlı bir ailenin üçüncü çocuğu olarak 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluk döneminin bir bölümü İstanbul’da, diğer bir bölümü ise Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde geçti. İlk ve ortaöğrenimini tamamlamasının ardından Trakya Üniversitesi’ni kazandı ve tekrar memleketine döndü.
Survivor 2017 Burçak Tuncer Kimdir?

Survivor 2017 Burçak Tuncer Kimdir?

Burçak Tuncer 6 Nisan 1992 yılında İzmir’in Karşıyaka semtinde dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenim yaşamını da bu semtte geçiren Tuncer, çocukluk dönemlerinden itibaren sanata ilgi duymaya başladı. Çizim konusundaki yeteneğini tuvallere yansıttı.
Seda Demir Kimdir? Survivor 2017 Yarışmacısı

Seda Demir Kimdir? Survivor 2017 Yarışmacısı

Seda Demir, 8 Mart 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluk dönemini doğduğu şehir olan İstanbul’da geçirdi, ilk ve ortaöğrenimini yine burada tamamladı. Çocukluğundan itibaren doğaya ilgi duydu, boş zamanlarda balık tutmaya gitti. Lise döneminde voleybol ve koşu sporlarına yönelen Seda Demir, üniversite çağı geldiğinde Marmara Üniversite’sine gitmeyi tercih etti.