Survivor 2017 Berna Keklikler Kimdir?

Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen yarışma programı Survivor, 2017 yılında ekranlara geri döndü. Ünlüler ve gönüller takımında bulunan yarışmacıların popülerliği, Survivor 2017’yi en çok izlenilen programlardan biri haline getiriyor. Yarışmacıların birçoğunun sporcu olması, fiziksel açıdan yeterliliği olmayan yarışmacıları zor durumlarda bırakabiliyor. Tv8 ekranlarında yayınlanan Göz6 yarışmasının şampiyonları Erdi Ünver ve Berna Keklikler de Survivor 2017 kadrosunda yer alıyor. Survivor’a katılabilmek için Göz6’da uzun bir zaman geçiren ikili için Survivor adasında fazla şans tanınmıyor. Ancak Berna Keklikler ada oyunlarında gösterdiği üstün performansla dikkatlerini üzerine çekiyor.

Berna Keklikler

Berna Keklikler’in Yaşamı ve Survivor Hakkındaki Düşünceleri

Berna Keklikler, 25 Şubat 1989 tarihinde Almanya’da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini Almanya’da tamamladı. Küçük yaşlardan itibaren yüzme sporuna ilgi duymaya başladı ve sporcu kimliğiyle değil bir hobi olarak yüzmeyi seçti. Lise eğitimini tamamladıktan sonra modelliğe yöneldi, 1.76 boyundaki Berna Keklikler modellik kariyerine sıkı bir giriş yaptı. 2011 yılında Almanya’da düzenlenen Miss Turkuaz Germany isimli güzellik yarışmasında birincilik elde etti. Bu başarısıyla kariyer basamaklarını bir bir tırmanmaya başladı.

Berna Keklikler Kimdir

Kardeşiyle birlikte İstanbul’da yaşamını sürdürmeyi seçti ve lisans eğitimi için Ekonomi bölümünü tercih etti. 2016 yılında Acun Medya tarafından düzenlenen Göz 6 yarışmasına katılarak kendisini bütün ülkeye tanıtma şansı yakaladı. Göz6 yarışması, önceki dönemlerde yayınlanan Biri Bizi Gözetliyor (BBG) yarışmasına benzerliğiyle dikkat çekiyordu. Yarışmacılar, kızlar ve erkekler evinde yaşamlarını sürdürüyor ve eleme oyunlarında birbirleriyle yarışıyordu. En fazla dokunulmazlık oyunu kazanan yarışmacı olma unvanını elde eden Berna Keklikler, Göz6 evinde başlattığı tartışmalar ve izlediği taktiksel yaklaşımlarla dikkat çekti. Türk halkının beğenisini kazanan Berna, Göz6 yarışmasının finalinden galip ayrıldı ve Survivor 2017’ye direkt olarak katılma hakkı elde etti. Erkekler evinde ise bunu başaran kişi Erdi Ünver oldu.

Berna Keklikler Biyografi

Normal yaşamında sinirli ve kavgacı bir kişiliğe sahip olmadığını açıklayan Berna Keklikler, Göz6 yarışmasında ne yapılması gerekiyorsa onu yaptığını ve bu sayede Survivor 2017’ye katılmaya hak kazandığını belirtiyor. Doğaya olan düşkünlüğüne ve macera tutkusuna güvenen Keklikler, Survivor 2017’nin favorisi olmasa da, sürpriz yapabilecek bir yarışmacı olarak karşımıza çıkıyor.

İlginizi çekebilir: 2017 Survivor Yarışmacıları Kimlerdir? Survivor Gönüllüler ve Ünlüler Takımı

Yazıyı beğendiyseniz lütfen paylaşın!